fbpx

VÝMĚNA / VRÁCENÍ produktu

 

Pokud se vám nakoupené zboží nelíbí, pak není problém, odeslat je jednoduše zpět k nám, stejně, jak jste jej obdrželi a nechat si zboží vyměnit, nebo si nechat vrátit peníze.

Své sliby držíme, ve více než 98% se s Vámi vyrovnáme ještě tentýž pracovní den, co od Vás zboží obdržíme.

Neptáme se, proč jste změnili svůj názor, neporušený a ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi. Chcete-li mít nárok na výměnu nebo vrácení peněz, výrobek musí být vrácen s veškerým originálním balením, boxy, instrukcemi a všemi extra doklady, včetně převzetí a dokladu o nákupu.

Jakmile obdržíme váš produkt, naše zákaznická podpora potvrdí, že je vše v pořádku a v původním stavu, můžeme přijmout výměnu nebo vrácení peněz. Většina výměn nebo náhrad je zpracovávána stejný pracovní den, ale může se stát, že se Vám peníze zobrazí na účtu až během 30 pracovních dnů, v případě, že jste si vybrali vrácení peněz namísto výměny.

Toto se může stát v extrémních podmínkách, které se řídí faktory z 3. strany, jako jsou bankovní zpracování a nepředvídané prvky.

Náklady na poštovné – doporučujeme kontaktovat naši společnost ohledně vrácení nebo výměny na e-mail podpora@alko-market.cz společně s vyplněným formulářem pro vrácení produktu. Zajistíme pro Vás nejjednodušší vrácení a to je přes sprostředkovatele zásilkovna.cz.

Kurýrní zprostředkovatelská společnost: Zásilkovna

Naše adresa provozovny: Alkomarket s.r.o., Praha 9, Letňany, Beranových 140, PSČ 199 00

Pokud jste se rozhodli vyměnit svůj výrobek, obdržíte dobropis prostřednictvím e-mailu.

Modernizované poštovné / kurýrní poplatky jsou na vaše náklady a nevratné.

Použijte formulář k vrácení zboží, který jste obdrželi s objednávkou a vyplňte požadovaná pole.

Loading...

Prodávající není registrovaným distributorem lihu a nabízený líh je určen výhradně pro konečnou spotřebu. Skrýt